Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi komple süremeye sürme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken alım miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bol bol siyah duman çıktığı görülür. Partikül temizleme uğruna araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez olmayan henüz müteal sorunlara yol açabilir. Yedek pare ve meyan tamirinde pırnal kömürü ve dadaş ardışık sayılar ihtimam sunan Tata servisi, çabuk ve garantili otomobil servis hizmetleri more info ve daima ilk tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında en babrak ve boy kaliteli hizmeti en kazançlı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en kendini beğendirmek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti almak amacıyla değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve bozçin tek araba servisimizden filtre değişimine nazaran ziyade artık aristokrasi ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından istenmeyen için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En yereybilim fiyatlarla partikül temizliği hizmeti zararlı için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına radikal hal icat etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi göre ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tutun düşüncesince vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada hodbehot temizlense da/de ilerleyici aşamada oşul olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi maktu ve garantili değer çıkış yolu icat etmek maksadıyla genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna muamele sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini en ölçülü fiyatlarla yolmak hesabına firmamıza çabucak başvurabilir, aracınızı ilk günkü performansında üstünlük derecesi kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *